Vyberte si svůj první obytný vůz

Užívat si dovolenou můžete i jinak než jen v hotelu a u bazénu. Kempování má rozhodně něco do sebe. Ale abyste měli veškeré myslitelné pohodlí, potřebujete k němu také slušně vybavený obytný vůz nebo karavan. Jak si ten pravý vybrat?

Vybavení a velikost obytňáku

Na začátek si musíte položit několik důležitých otázek. Kam budu s obytným vozem cestovat? Jak dlouho budu na cestách? Kolik nás bude cestovat? To jsou tři nejdůležitější otázky. A podle toho, jak si na ně odpovíte, vybíráte velikost obytného auta i jeho vybavení.

Samozřejmě je důležité vybírat karavan i podle spotřeby paliva. Záleží i na tom, co všechno si budete chtít do obytného vozu vzít. Koloběžky, kola, paddleboard… To vše zabírá dost místa.

Minimalistické i luxusní

V obytném voze spíte, jíte a možná i trávíte volný čas, musí být proto pohodlný. Mějte na paměti i skutečnost, že čím větší obytný vůz je, tím horší mívá jízdní vlastnosti. Vybavení obytných vozů je různorodé. Samozřejmě mívá malou kuchyňku a toaletu, jídelní stůl a prostor na spaní. Každý obytný vůz je jiný a je dobré si jich pár projít a vytipovat si, co se vám líbí a co potřebujete, a co už ne.

Firma Caravan Plus s.r.o. je specialistou na prodej karavanů a obytných vozů. Na jejích stránkách najdete široký výběr vozidel. Některé z nich mají základní vybavení a jsou minimalisticky zařízené, jiné jsou ultramoderní a vybavené vším, co vás jen napadne. V takovém obytném voze můžete cestovat klidně celý rok a budete si připadat jako doma. Klidně si nechte od odborníků nechat poradit, který obytný vůz by se pro vaše účely hodil nejlépe.

Naplánujte si osobní schůzku

Caravan Plus funguje už od roku 2009 a lidé, kteří v této firmě pracují, jsou opravdu špičkovými odborníky na karavaning. Karavany nejen prodává, ale také servisuje a nabízí i prodej doplňkového sortimentu. Domluvte si osobní schůzku a zjistěte, jaké máte možnosti. Jakmile jednou v obytném voze vycestujete za hranice, anebo s ním vyrazíte po českých luzích a hájích, už nebudete chtít dovolenkovat jinak.

Související články

Back to top button