Nabíjecí stanice pro elektromobily

Jste hrdým majitelem elektromobilu? Nebo si ho teprve chystáte pořídit pro sebe, svou rodinu nebo firmu? Pak je samozřejmě dobré pořídit si také nabíječku elektromobilu, abyste mohli nabíjet doma nebo ve své firmě.

Pro vaši firmu a zaměstnance

Nabíjecí stanice pro firmy se v posledních letech těší velké oblibě. Jenže vybrat tu správnou nabíjecí stanici může být pro některé z nás velký oříšek. Každá má trochu jiné funkce, jiné se zase třeba nehodí pro nabíjení právě vašeho či vašich firemních elektromobilů.

Možná potřebujete řešit také otázku vyúčtování nákladů pro zaměstnance, přístupů k nabíjecí infrastruktuře, případně také její monitoring. S těmito otázkami a mnohými dalšími vám pomůže společnost Smart4smart, která nabízí nabíjecí stanice s barevným dotykovým displejem a maximálním zabezpečením.

Výhod nabíjecí stanice poskytované společností Smart4smart je mnohem více:

  • možnost chytrého nabíjení
  • hliníkové tělo
  • robustní uživatelské rozhraní
  • správa uživatelů
  • podpora více stanic do jedné skupiny
  • možnost rozúčtování nákladů

Příslušenství

Ať sháníte nabíjecí stanice pro firmy nebo dobíjecí stanice pro bytové domy, Smart4smart vám obstará obojí. Kromě toho samozřejmě disponuje i veškerým příslušenstvím k dobíjecím stanicím, například si lze zakoupit instalační stojan, identifikační kartu, parametrizaci stanice či instalační kotvu.

Společnost Smart4smart funguje na českém trhu od roku 2014 a řadí se tak mezi průkopníky elektromobility v Česku. Za dobu svého působení na trhu dodala svým zákazníkům již více než 1300 nabíjecích stanic. Dokonce spolupracuje například s Mercedes-Benz Česká republika či Hyundai Motor Czech. Smart4smart je generálním partnerem výrobce Etrel pro Česko. Tato značka se nachází ve více než 40 zemích po celém světě.

Související články

Back to top button